Плівка для паперових мішків

На сьогоднішній день паперові мішки з поліетиленом використовуються в різних сферах виробничої діяльності. Виготовлення такої продукції здійснюється з використанням спеціальної плівки.

Особливості плівки

Плівка для паперових мішків призначена для пакування таких видів товару:

  1. Пакування продуктів сипучого типу.
  2. Пакування напівфабрикатів.
  3. Пакування товарів, що мають хімічну основу.
  4. Пакування матеріалів для проведення ремонтних та будівельних робіт.
  5. Пакування інших товарів, що відносяться до харчової або не харчової категорії.

Виготовлення плівки здійснюється за допомогою первинного гранульованого поліетилену. Використання даного матеріалу в процесі виробництва дозволяє випускати продукцію (мішки), які можуть бути використаними для зберігання і транспортування продуктів харчування, а також засобів гігієни. Така продукція без проблем витримує зміни температури. Таким чином, її дуже часто використовують для заморожування продуктів харчування.

Завдяки високій ступені міцності, а також багаторазовому використанню, плівка для крафт-мішків користується великою популярністю у виробництві продуктів харчування. Окрім використання в харчовій промисловості, її також застосовують для виготовлення мішків, в яких зберігаються будматеріали. Плівка для мішків під сухі будівельні суміші має такі ж характеристики, як і харчова. При необхідності на поверхню може бути нанесене будь-яке кольорове або чорно-біле зображення, наприклад, логотип компанії-виробника продукції.

Де купити плівку для паперових мішків?

Компанія ТОВ «Новіс» — це крупний виробник плівок, призначених для виробництва паперових мішків. Виготівник пропонує своїм клієнтам купити продукцію, як оптом, так і в роздріб. У тому випадку, якщо ви хочете замовити товар крупним оптом або ж зробити замовлення на дрібне серійне виробництво, зв’яжіться по телефону з нашим менеджером. Необхідно відзначити, що грамотний фахівець зможе сказати, скільки буде коштувати замовлення, яка ціна становить при оптовій купівлі або ж відповість на будь-які інші питання клієнта. Відзначимо, що в цілому вартість на купівлю плівок є прийнятною.

Окрім цього, в компанії можна замовити дешево доставку по всій Україні. Купити плівку для крафт-мішків можна в Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі та Запоріжжі – доставка безкоштовна.

Також на сайті можна придбати поліетиленові мішки.