Плівка для теплиць

Що таке плівка для теплиць?

Перед початком дачного сезону, багато людей, які є власниками приватних будинків або дачних ділянок, поспішають до нього підготуватися. В даному випадку йдеться про ремонт садового інвентарю, а також придбання всіх необхідних матеріалів. Плівка для теплиць у цьому разі не є винятком. Справа в тому, що плівка теплична використовується в процесі накриття теплиць, а також для створення парників. Крім цього, з її допомогою може бути виконано мульчування ґрунту. Вкрай важливо, щоб даний матеріал для парників і теплиць відрізнявся високою якістю виготовлення. Якщо не дотримуватись цієї умови, існує вірогідність того, що врожай буде втрачено.

За останні кілька років, на вітчизняному ринку з’явилася досить велика кількість матеріалів, що мають абсолютно різну якість. На превеликий жаль, вартість далеко не завжди є визначальним чинником у питанні надійності, міцності. Тому вкрай важливо придбати саме той матеріал, який зарекомендував себе з позитивної сторони.

Особливості та характеристики матеріалів

Купить пленку для теплицы в Украине

Перед тим, як придбати плівку для парника, необхідно визначитися з різновидом теплиці. Далі треба зрозуміти, які бувають властивості матеріалів, представлених на ринку і вибрати саме той, який повною мірою відповідає очікуваним характеристикам.

  • Поліетиленова парникова плівка. Варто сказати, що парникова плівка цього типу є одним з найбільш поширених матеріалів. Плівка теплична випускається в спеціальних рулонах, ширина яких варіюється від одного до трьох метрів. Плівка поліетиленова відрізняється прозорістю і як наслідок, пропускає сонячні промені. Ця особливість робить матеріал універсальним – він підходить для більшості теплиць. Єдиний мінус, який має поліетиленова плівка – це поступове руйнування поверхні під дією ультрафіолетових променів і температури. Як правило, її вистачає лише на один сезон.
  • Матеріал армованого типу. Полотно тепличної плівки (до 3 м) досить зручне у використанні. За своїми характеристиками, армована плівка являє собою матеріал поліетиленового типу, що має каркас. Саме він бере на себе все навантаження. Обираючи даний матеріал необхідно звертати увагу на товщину, а також міцність.
  • Полівінілхлоридна плівка. ПВХ матеріал є одним з найкращих. При цьому він значною мірою поступається іншим, за таким критерієм, як ціна. Дешево купити його не вийде. За зовнішнім виглядом рулон плівки схожий на целофан. Його ширина 6 м. Одною з найцінніших характеристик матеріалу є його абсолютна прозорість, що забезпечує проникнення ультрафіолетових променів і створює перешкоду для променів інфрачервоного типу.

На вітчизняному ринку також представлена багаторічна плівка. До матеріалів цієї категорії відносять стабілізовану, гідрофільну, світлоперетворюючу, а також антистатичну продукцію.

Де купити плівку для теплиць в Україні?

Якщо ви не знаєте, де купити і скільки коштує теплична плівка від виробника, наша компанія допоможе вам вирішити ці питання. Виробник – компанія ТОВ «Новіс» пропонує своїм клієнтам придбати продукцію для теплиць за прийнятною ціною (грн. за метр). Плівка для теплиці купити в Україні з доставкою можна в таких містах, як Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та Кременчук.

Компанія має наступні переваги:

  1. Виробництво, що відповідає світовим стандартам.
  2. Можливість замовити великим оптом.
  3. Можливість отримання професійної консультації.

Продукція компанії ТОВ «Новіс» — це вигідне рішення, про яке ви не пошкодуєте.

Вся поліетиленова продукція представлена на нашому сайті.