Плівка для полуниці

Що таке плівка для полуниці?

Складно знайти людину, яка б не любила полуницю. Саме тому практично на кожній дачній ділянці завжди можна зустріти хоча б кілька грядок, на яких ростуть ці дивовижні за смаком ягоди. Для вирощування полуниці люди не шкодують ні свого часу, ні сил. Варто сказати, що процес культивації цієї ягоди є досить прибутковим заняттям. Правильно доглядаючи за плантацією, існує можливість отримати близько 20 тонн плодів з одного гектара. У свою чергу, для того, щоб процес вирощування полуниці був ефективним, необхідно знати всі особливості догляду за культурою.

Пленка для клубники

Важливу роль для посадки малини і полуниці відіграє якість ґрунту. Якщо для ягід він буде плодоносним, то відповідною буде і якість отриманого врожаю. При цьому під впливом дощу, сонячних променів і вітру, ґрунт може бути зруйнований. Як наслідок, для грядок на городі це може стати серйозною проблемою, яка спричинить втрату врожаю. Треба відзначити, що для збереження цілісності всієї структури ґрунту, а також для її захисту від бур’янів, необхідно використовувати спеціальне полотно для грядки. Накривний чорний поліетиленовий матеріал, спеціально призначений для вирощування полуниці, стане в даному випадку правильним і ефективним рішенням для збереження та підвищення якості врожаю.

Яка плівка для посадки полуниці буває?

У тому випадку, коли необхідно купити накривний поліетиленовий матеріал, до його вибору слід підійти максимально відповідально. Варто сказати, що плівка для малини і полуниці обирається у відповідності до вимог стосовно строків, у які відбувається процес вирощування ягід. Для цієї культури використовується спеціальна плівка

Черная пленка от сорняков цена

Вітчизняний ринок пропонує широкий вибір плівок, які відрізняються між собою якісними та експлуатаційними характеристиками. Варто сказати, що густина, міцність, вага і розміри даного матеріалу, як втім, і виробник, можуть відрізнятися. Як наслідок, ягоди під плівкою, в залежності від її характеристик, також можуть виростати абсолютно по-різному. Так, продукція китайських компаній-виробників, як правило, має термін експлуатації, що становить 3 роки. Однак трапляються ситуації, коли заявлений експлуатаційний період не відповідає дійсності. У тому випадку, коли потрібна плівка для полуниці, фахівці рекомендують здійснювати закупівлю тих матеріалів, які були зроблені відомими виробниками с відмінною репутацією.

Колір матеріалу в значній мірі впливає на процес росту плода. Багаторічні дослідження допомогли визначити, що саме чорна плівка для полуниці є однією з найкращих для використання, оскільки дозволяє повною мірою прогріти ґрунт і сприяє прискоренню дозрівання врожаю.

Де купити плівку для полуниці в Україні?

Якщо вам необхідно недорого придбати плівку під полуницю в місті Дніпро, Київ, Харків, Одеса і Запоріжжя, то вибір на користь продукції компанії ТОВ «Новіс» — це вірне рішення. Виготовлювач має своє виробництво, яке дозволяє випускати якісний чорний накривний матеріал для грядок та полей, що забезпечує можливість зростання полуниці.

Чорна плівка від бур’янів, яку реалізує компанія «Новіс», має наступні переваги:

  • доступна вартість;
  • можливість замовити оптом (у т. ч. великим оптом);
  • зносостійкість матеріалу.

На сьогоднішній день компанією застосовується безвідходне виробництво. Таким чином, виробничий процес не порушує екологічну ситуацію. Плівка від бур’янів випускається з використанням функціонального виробничого обладнання. Зв’язавшись з менеджером компанії, покупці мають можливість дізнатися, яку ціну пропонує виробник на накривний матеріал чорний від бур’янів, а також, як відбувається його виготовлення.

Вся поліетиленова продукція представлена на нашому сайті.


Тип плівки Довжина Ширина (мм) Товщина
(мкр)
Колір Сировина Тип
ПВД
Будь-яка
Від 300 до 1500
Від 20 до 100
– Прозорий – Первинне
– Натуральний – Вторинне
– Будь-який  чорний – Полотно
З логотипом
ПНД
Від 300 до 1500
Від 10 до 100
– Прозорий – Первинне
– Натуральный – Вторинне
– Будь-який  чорний – Полотно
З логотипом