Пакети для пелет

Пакеты для пеллет

Пелетами називають деревні відходи і гранули пресованого типу, які застосовуються в процесі опалення. Варто сказати, що для зберігання цих деревних відходів, використовують спеціалізовані пакети для пелет. Треба зазначити, що самі по собі пелети, незважаючи на те, що є деревними відходами, знайшли широке застосування в якості палива. Економічний вид палива, який відрізняється високим коефіцієнтом корисної дії, на сьогоднішній день є як ніколи актуальним для застосування. Саме тому попит на даний вид палива існує серед багатьох людей, в чиїх будинках встановлені котли опалення.

Навіщо потрібне пакування пелет?

Здійснюючи продаж деревних відходів і гранул даного виду, у продавців виникає закономірне питання – яку тару використовувати для їх продажу? Справа в тому, що здійснювати продаж на вагу досить проблематично. Це може зайняти багато часу в процесі обслуговування покупців. Саме тому набагато раціональніше використовувати пакети, до яких буде поміщена певна кількість сировини.

Необхідно відзначити, що використання упаковки для пелет має ряд переваг:

  1. Доступність придбання.
  2. Простота транспортування, зберігання та продажу.
  3. Збереження характеристик деревних відходів.
  4. Захист палива від вологи.
  5. Зручність пересипання пелет до котла опалення.

Варто сказати, що пакети для пелет ручної фасовки не додають ваги продукції і, як наслідок, вартості. Досить часто продавці здійснюють упаковку пелет у мішки, що є не дуже зручним рішенням, тому що покупець не бачить, яка кількість палива знаходиться в ємності. Коли ж мова йде про прозору плівку, то в даному випадку покупець завжди може переконатися в тому, що товар має належний зовнішній вигляд.

Завдяки високим показникам міцності, пакети для пелет автоматичного фасування можуть витримати до п’ятнадцяти кілограмів деревних відходів. Виробники тари для пелет взяли до уваги той факт, що деревний матеріал є переробленим продуктом здатний пошкодити пакувальній матеріал, тому упаковка виготовляється вже з урахуванням цієї важливої деталі. Спеціалізовані мішки не піддаються такому механічному впливу.

Де купити пакети для пелет?

Виробник компанія ТОВ «Новіс», пропонує своїм клієнтам придбати якісні пакети, призначені для упаковки пелет. Необхідно відзначити, що вся продукція, яку можна замовити в компанії, доступна для придбання зовсім недорого. Варто сказати, що вартість придбання залежить від обсягів купівлі. Придбати пакети для пелет ручного фасування та пелет автоматичного фасування можна крупним оптом і в роздріб. Для того, щоб зробити замовлення на купівлю, а також дізнатися, скільки коштує продукція, необхідно зв’язатися з менеджером компанії. Доставка товарів здійснюється по території всієї Україні, в тому числі і до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси і Запоріжжя.

Вся поліетиленова продукція представлена на нашому сайті.