Пакети для фасування металовиробів

Пакеты для метизов

Усілякі цвяхи, саморізи, болти, шурупи, шайби знайшли широке застосування при виконанні робіт зі збирання, ремонту чи будівництва. Треба зазначити, що після виробництва кріпильних елементів даного виду, існує необхідність їх пакування з метою подальшої реалізації. Для того, щоб забезпечити надійну упаковку, використовується спеціалізована герметична поліетиленова продукція. Застосування таких матеріалів забезпечує можливість правильного зберігання метизів, а також їх транспортування. Завдяки тому, що пакети для фасування металовиробів є міцними і надійними, вони захищають кріпильні товари від пошкоджень, а також вологи і, як наслідок, появи корозії.

Різновиди пакетів для зберігання метизів

На сьогоднішній день упаковки, призначені для метизів, виготовляють з міцного поліетиленового матеріалу. Їх розміри можуть відрізнятися один від одного в залежності від типу та параметрів кріпильного елемента, а також кількості металевих виробів в упаковці. Наприклад, при однаковій кількості шурупів і болтів, розмір упаковки може бути різним. Перш за все, розмір пакетів для цвяхів або пакетів для саморізів відповідає розмірам самих металовиробів. Те ж саме можна сказати і про упаковку для гвинтів, шайб або шурупів. У свою чергу пакети для болтів можуть підходити для зберігання шурупів або гвинтів.

Де придбати пакети для різних кріпильних деталей?

Компанія «Новіс» пропонує своїм клієнтам виготовлення і продаж упаковки для болтів, цвяхів, саморізів, шурупів, шайб та інших видів металовиробів. У нас легко можна знайти й придбати упаковку для різних кріпильних деталей, у тому числі і пакети відмінної якості під гайки.

Недорого придбати поліетиленову продукцію можна в ТОВ «Новіс». Компанія здійснює виробництво та продаж товарів цієї категорії, як великим оптом, так і в роздріб. Серед основних переваг придбання продукції в «Новіс» виділяють:

  • зносостійкість упаковки;
  • забезпечення повного захисту металовиробів;
  • можливість відправки товару по Україні (Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя);
  • надання грамотної консультації.

Як зробити замовлення на покупку?

Для того, щоб дешево купити пакети для фасування металовиробів, клієнту ТОВ «Новіс» необхідно зв’язатися телефоном з менеджером і зробити замовлення. Грамотний фахівець розповість про вартість різних видів упаковок.

Виробник – компанія ТОВ «Новіс» є вигідним рішенням, у питанні придбання пакувальних матеріалів.

Вся поліетиленова продукція представлена на нашому сайті.