Органічні пакети з крохмалю

57836b117a0c1f8933af195b_Bilder_BIOPLAST300-p-1080x675

Без пакувальних матеріалів, вироблених з полімерних матеріалів, сьогодні неможливо уявити жодну сферу діяльності людини. Широко використовуються для виробництва упаковки поліетилен і полівінілхлорид які становлять велику небезпеку для екології – період розкладання поліетилену в грунті може досягати 300 років, що при сьогоднішніх обсягах його виробництва вже в найближчому майбутньому може призвести до екологічної катастрофи.

 

Рішенням проблеми є біорозкладні матеріали, які в природних умовах руйнуються за декілька місяців і значно перевершують поліетиленову продукцію за фізико-механічними характеристиками. А найважливіше, біопакети можна просто закопувати в землю, де вони повністю розкладаються під дією навколишнього середовища на абсолютно безпечні як для людини, так і для природи речовини: воду, вуглекислий газ, гумус. До них відносяться органічні пакети з крохмалю, які пропонує завод з виробництва поліетиленових пакетів «Новіс». Ми виготовляємо пакети будь-яких типорозмірів на замовлення, що в поєднанні з високими експлуатаційними властивостями біорозкладного матеріалу, дає можливість використовувати пакети для упаковки абсолютно будь-якої продукції.

 

Слід сказати, що в багатьох країнах вже введені значні обмеження на використання поліетиленових пакетів. Так, наприклад, в Сан-Франциско вони не використовуються в великих супермаркетах і аптечних закладах, а в Танзанії заборонено не тільки виробництво поліетиленової упаковки, але і її ввезення в країну.

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

Які переваги органічних пакетів?

6f8955a84972058388cb533366f9491eБіопакети з крохмалю безпечні для здоров’я людини, а за твердженням технологів таку упаковку можна сміливо вживати в їжу. Сфера застосування еко-пакетів надзвичайно широка. Найбільшого поширення пакети з крохмалю отримали в харчовій промисловості – вони можуть бути використані для упаковки абсолютно будь-яких продуктів, забезпечуючи їх збереження протягом тривалого періоду часу.

 

В якості основної сировини для виробництва біорозкладних пакетів використовуються гранули, виготовлені з картопляного крохмалю. У порівнянні з поліетиленовою упаковкою, екологічні пакети мають цілу низку переваг:

 • мають в два рази нижчу кисневу проникність, що робить їх ідеальною упаковкою для заморожених продуктів;
 • органічна упаковка більш еластична і дуже м’яка на дотик;
 • це ідеальна основа для друку біорозкладною фарбою;
 • пакети 100-відсотково здатні біологічно руйнуватися;
 • абсолютна безпека для здоров’я людини та екології;
 • не накопичують статичну електрику;

Знайшли своє застосування біопакети і в інших виробничих галузях, де їх використовують для упаковки готової продукції: побутової техніки, текстильних і пластикових виробів і т.д.

Друк на органічних пакетах

biopaket

Кольоровий друк на пакетах дозволяє надати упаковці індивідуальні риси, розмістити необхідну споживачеві інформацію і є прекрасним засобом популяризації бренду. Друк на плівці може використовуватися як при проведенні рекламних акцій, так і для оформлення упаковки серійної продукції.

 

Принт на плівці не стирається з часом і не вигорає під дією прямих сонячних променів, а використання біорозкладаних фарб робить нашу продукцію 100-відсотково екологічно безпечною. Розробка індивідуального оформлення пакетів може бути доручена нашим фахівцям

 


Чому саме ми?

hitech_ico

Швидкість

Грамотна організація виробництва допомагає виконувати роботу в строк.

otevetstvennost

Якість

Кваліфікований персонал і контроль якості на всіх етапах виробництва.

featuers_ico.html

Сучасне обладнання

Ми постійно оновлюємо наше обладнання.

speed_ico

Найкраща ціна

Як виробник, ми можемо запропонувати вам кращу ціну на продукцію.

Органічні пакети ООО ТБ «Новіс».

imagesКомпанія «Новіс» є лідером вітчизняного ринку і спеціалізується на виробництві упаковки для всіх видів продукції. Виготовлення біорозкладних пакетів є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності, що дозволяє нам робити свій внесок у збереження екології і розвиток інноваційних технологій.

_

Щоб недорого купити біорозкладні пакети і замовити друк на плівці, вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером за телефонами, вказаними на сайті або залишити заявку в розділі «Контакти» – ми передзвонимо вам самі.

_

Основні переваги співпраці з нами:

 • безпека продукції, підтверджена Державною гігієнічною експертизою;
 • використання якісних інгредієнтів;
 • конкурентоспроможні ціни;
 • гнучка система знижок (великий опт);
 • розробка індивідуального оформлення та друк на плівці;
 • доставка в будь-який регіон України: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та до інших міст.

 

Органічні пакети з крохмалю

Найменування Ширина, мм Довжина, мм Товщина, мкм Нанесення друку 
Майка  від 200 до 700 від 200 до 800 від 15 по 6-ть кольорів з кожного боку
Банан від 200 до 1000 від 200 до 1000 від 15 по 6-ть кольорів з кожного боку
Замовити консультацію експерта

Ваше ім'я

Вкажіть місто

Телефон