Плівка для мульчування

Що таке плівка для мульчування?

Мульчирующая пленка

Плівка для мульчування являє собою спеціальний матеріал, який застосовують у процесі реалізації технології мульчування. Як відомо, дана технологія використовується під час вирощування врожаю і являє собою закриття плівкою ґрунту.

Плівка для мульчування ґрунту дозволяє створити якісні кліматичні умови, завдяки яким значно прискорюється процес дозрівання врожаю. Сьогодні цей матеріал виробляється багатьма вітчизняними і зарубіжними компаніями. Як наслідок, якісні особливості плівки також відрізняються один від одного. Виготовлення матеріалу виконується за допомогою сучасного спеціального обладнання, яке відповідає всім нормам і стандартам якості.

Особливості та переваги матеріалу

Використовуючи чорну плівку для мульчування, існує можливість позбавитися від зайвих грошових витрат, необхідних для боротьби з бур’янами. Подібний підхід дозволяє скоротити потребу у виконанні поливу ґрунту, а також забезпечити додатковий захист розсади. Крім цього, плівка для мульчування дозволяє позбутися від додаткових витрат на придбання спеціальних засобів, призначених для боротьби з бур’янами.

Використання плівки сприяє зменшенню потреби у поливі культур, створює сприятливий мікроклімат і, як наслідок, прискорює процес дозрівання на кілька тижнів.

Мульчирующая пленка для клубники

Плівка, яка використовується для мульчування полуниці відрізняється ефектом віддзеркалення світла, завдяки якому прискорюється дозрівання ягід. Як правило, час достигання врожаю скорочується на один тиждень – десять днів.

Плюсів від мульчування полуниці дуже багато. Перш за все, необхідно сказати про те, що чорна плівка для мульчування дозволяє значною мірою утримувати вологу і, як наслідок, економити свій час і кошти на процесі вирощування культур. До того ж, за допомогою спеціального матеріалу можна зберегти загальну структуру ґрунту, а також з максимальною ефективністю забезпечити захист рослин від шкідливих комах та отруйних хімікатів.

Купівля плівки, призначеної для мульчування ґрунту в Україні

Якщо вам необхідно купити плівку для мульчування ґрунту високої якості, то вибір на користь компанії ТОВ «Новіс» є вірним рішенням. Необхідно відзначити, що виробник пропонує замовити якісні матеріали даного типу оптом і в роздріб, при цьому ціна на продукцію буде прийнятною.

Необхідно відзначити, що виробництво компанії відповідає всім нормам і стандартам якості, які пред’являються до продукції такого типу в усьому світі.

Серед переваг покупки в компанії ТОВ «Новіс» виділяють:

  1. Вигідну вартість.
  2. Можливість покупки великим оптом.
  3. Широкий асортимент.
  4. Доставку по всій країні.
  5. Можливість отримання професійної консультації у менеджера компанії.

Де купити плівку для мульчування?

Сьогодні продукція компанії «Новіс» доступна для придбання в більшості міст нашої країни – Київ, Харків, Дніпро, Одеса і Запоріжжя. Не зважаючи на те, що матеріали даної категорії коштують дешево, вони значно покращують процес вирощування різних культур. Необхідно відзначити, що зв’язавшись з менеджером по телефону, ви маєте можливість дізнатися, скільки коштує матеріал, а також отримати відповідь на будь-яке питання і купити чорну плівку для мульчування.

Даний виробник пропонує купити плівки, призначені для мульчування на вигідних умовах. Тому кожен клієнт неодмінно залишиться задоволений покупкою.

Вся Поліетиленова продукція представлена на нашому сайті.


Найменування Ширина, мм Довжина, мм Товщина, мкм Нанесення логотипа Зафарбування
Мульчуюча плівка ПВД, ПНД
200-3200
будь-яка
от 25 до 250
Можливе – Без зафарбування
– Відтінок
– Монолітом