Активовані пакети для шовкографії

Що таке активовані пакети для шовкографії?

Активированные пакеты

Активовані пакети для шовкографії являють собою продукцію, яка виготовлена з різних полімерних матеріалів. У якості основного полімеру, найчастіше використовується ПВТ – поліетилен високого тиску. У тому випадку, коли виробництво даної продукції буде запроваджене з дотриманням технологічних умов, готові пакети будуть відповідати таким якісним особливостям як:

  1. Еластичність.
  2. Міцність.
  3. Зносостійкість.

Варто відзначити, що пакети, активовані під шовкографію, мають значно меншу вартість, ніж ті пакети, на які попередньо було нанесене яке-небудь зображення. Таким чином, існує можливість заощадити грошові кошти підприємства, для якого замовляється продукція цієї категорії. Крім цього, в більшості випадків покупці можуть не чекати виготовлення даної продукції, тому що часто вона є в наявності.

Де використовують активовані пакети?

Пакети ПВТ активовані використовують для самостійного нанесення логотипів компаній, слоганів та іншої інформації за допомогою методу шовкографії. Продукція даного виду актуальна у випадках, коли обсяг для друку обмежений.

Треба відзначити, що продукція для трафаретного друку, яка призначена під шовкографію, широко застосовується в багатьох сферах діяльності. Насамперед, універсальність даної продукції обумовлена її якісними особливостями: міцною структурою, а також стійкістю нанесеного зображення.

Де купити пакети ПВТ активовані в Україні?

Компанія ТОВ «Новіс» пропонує виготовлення та продаж матеріалів, призначених для шовкографії. Варто сказати, що на сьогоднішній день, виробник продає активовані пакети оптом, а також у роздріб. Вартість даної продукції прийнятна, а якісні особливості – високі.

Для того, щоб недорого замовити продукцію, дізнатися її вартість, а також отримати відповідь на будь-яке питання, клієнту необхідно зв’язатися за телефоном з менеджером компанії. Грамотний фахівець надасть докладну інформацію про продукцію, а також запропонує найвигідніші умови співпраці. Пакети для шовкографії, замовлені в ТОВ «Новіс» можуть бути доставлені до будь-якого міста країни: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та інші.

Вся поліетиленова продукція представлена на нашому сайті.