Наша компанія

Компанія «Новіс» – один з лідерів на ринку виробництва та продажу поліетиленових і поліпропіленових пакувальних матеріалів та пакетів з кольоровим друком.

Ми виробляємо лише екологічно чисту та безпечну продукцію, яка пройшла обов'язкову сертифікацію. А матеріали, призначені для пакування продуктів харчування, отримали висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи.

«Новіс» завжди прагне високих стандартів. Тому у виробництві використовуються лише сучасні технології, інноваційні засоби, якісна сировина та високий рівень обслуговування.

Виробництво компанії знаходиться у місті Дніпро, а продаж плівки оптом і в роздріб здійснюється на території всієї України.

Запрошуємо всіх до співпраці! У нашій особі ви знайдете надійного і чесного партнера!

Продукція компанії "Новіс"

Виробниче підприємство ТОВ «Новіс» займається випуском широкого спектру поліпропіленової упаковки. Продукція, яку мі виробляємо, використовується для пакування продуктів харчування та товарів народного споживання. Ми виготовляємо продукцію з використанням технологій, що дозволяють отримати високоміцні матеріали з поліетилену низького і високого тиску.

Сертифікати

Шановні клієнти і партнери!

Формула нашого успіху – це досвід помножений на інновації. Тому сьогодні компанія «Новіс» - це не просто лідер, а висококласний експерт з виготовлення поліетиленової та поліпропіленової продукції. З перших днів нашої роботи, крок за кроком ми вдосконалювали свої знання, відкривали для себе нові методи і технології, експериментували і творили. Незмінним залишалася лише якість і особливий підхід до роботи з партнерами. Час бути кращими!

Андрій Береза, директор заводу