Нове обладнання для нової продукції

file1339693591

Ні для кого не секрет, що поліпропіленова упаковка – найпопулярніший пакувальний матеріал не тільки в Україні, але й в світі.

Будівництво, логістика, агропромислове господарство, оптова та роздрібна торгівля вже використовують поліпропіленову продукцію у своїй діяльності. І все завдяки її:

  • стійкості до нагрівання і хімічного впливу;
  • нетоксичності;
  • можливості піддавати стерилізації, що дуже важливо при пакуванні продуктів харчування і товарів народного споживання.

Ми з вами звикли, що прилавки магазинів завалені різноманітним сипучим товаром, тим не менш, ринок поповнюється виробами все нових і нових компаній-виробників. У все зростаючому конкурентному середовищі кожна компанія прагне обігнати конкурентів. У хід ідуть різноманітні хитрощі і прийоми. Тепер вже мало наситити ринок якісним товаром, він має бути, як мінімум, красиво і надійно упакований. У більшості випадків споживач спочатку звертає свою увагу на обгортку, а вже потім на сам товар. Тому виробник намагається упакувати свій товар яскраво, красиво і незабутньо.

Перевагою поліпропіленових пакетів є те, що вони не бояться вологи – у разі їх герметизації, вони можуть довгий час перебувати на вологій землі без псування продукту, який знаходиться всередині. Крім того, на поліпропілен легко наноситься будь-який малюнок, що дає можливість розміщувати на упаковці з поліпропілену логотип компанії або якісь ілюстрації.

Поліпропіленова ж плівка використовується для упаковки і герметизації харчових продуктів, включаючи вироби з текстилю, кормів для тварин, електрообладнання, господарських товарів, побутової хімії, СД дисків тощо. В такій упаковці чудово виглядають глянцеві журнали, книги. Представлена упаковка відрізняється унікальними властивостями: високими захисними якостями, в тому числі паро — і повітронепроникністю, не пропускає запахи, не токсична. Вона – відмінний діелектрик, тому може бути застосована при роботі з електрообладнанням.

У використанні пакувальних матеріалів поліпропіленова плівка, на відміну від інших, має вигідні переваги:

  • Надійно захищає продукт від вологи і повітря, що прекрасно зберігає свіжість і зовнішній вигляд товарів.
  • Прозорість упаковки дозволяє споживачу роздивитися товар, визначити його якість.
  • Механічна міцність забезпечує герметизацію продукту, захищаючи його від сторонніх запахів.
  • Можливість нанесення графіки, назви і способів застосування продукту, логотипу підприємства.
  • Водонепроникність сприяє схоронності продукту.
  • Зручність транспортування – розфасований продукт займає мало місця.

Вона може бути різноманітних типів і задовольняти найвищим запитам щодо експлуатаційним характеристикам та якості.

Прагнення бути кращими для наших клієнтів, виробляти і продавати високоякісну продукцію, задовольняти зростаючі запити і потреби наших замовників привели нас до того, щоб посилити наші виробничі потужності і закупити нове обладнання. Це дозволило нашим замовникам представляти свою продукцію в найбільш вигідному світлі, а значить нашим клієнтам пощастило замовити і купити саме ТОЙ продукт.

Тому запрошуємо усіх ознайомитись з продукцією, яку ми випускаємо: без друку, під етикетку і з різнобарвним друком – і подарувати своєму товару стильний фірмовий вигляд та надійний захист.